Hermanowicz-medycyna estetyczna.pl

Jestem specjalistą Chirurgii Dziecięcej oraz z Neurochirurgii i na co dzień zajmuje się leczeniem operacyjnym dzieci oraz schorzeń neurochirurgicznych zarówno u dzieci jak i u dorosłych.
Od 15 lat poszerzam swoje kompetencje zawodowe w zakresie powyższych specjalizacji.
Pracuję w Klinice Chirurgii i Urologii Dziecięcej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.
Od kliku lat zajmuję się również leczeniem zmian naczyniowych, blizn czy innych niedoskonałości skóry z wykorzystaniem laserów zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
Laseroterapia pozwala zniwelować nieestetyczne ślady powstałe m.in. wskutek oparzeń, skaleczeń, blizny pooperacyjne oraz innych wypadków losowych, przebytych operacji oraz usunąć wszelkiego rodzaju zmiany naczyniowe i przebarwienia ze skóry.
Dodatkowo zajmuję się typowymi i popularnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej jak iniekcje botoksu (korekcja zmarszczek mimicznych w obrębie twarzy i szyi), wypełnianie bruzd i modelowanie ust preparatami kwasu hialuronowego (tzw. wypełniaczami), mezoterapią osoczem oraz innymi preparatami.
Wykonuję także zabiegi leczenia nadpotliwości pach, dłoni czy stóp, leczenie migrenowych bólów głowy botoksem czy leczenie bruksizmu.